NETMEDYA | Web Tabanlı ve Mobil Yazılımlar

YAZILIM

Web Tabanlı ve Mobil Yazılımlar

İnternet ne kadar "işinize" yarıyor?

Netmedya olarak 2003 yılından bu yana edindiğimiz deneyimi geliştirdiğimiz web tabanlı yazılımlara aktardık ve birbirinden farklı onlarca web sitesi geliştirdik. Bunların sadece grafik ve yazılımlarını hazırlamakla kalmadık, web server ve mail server altyapısı da sağladık. Kısacası interneti, müşterilerimiz için "işe yarar" hale getirdik.

İşte bizimle çalışan markaların bir bölümü:

ORHAN GENCEBAY

Sanatçı Orhan GENCEBAY'ın resmi web sitesi Netmedya tarafından hazırlandı.

ŞAHİN ÖZER

ŞAHİN ÖZER

Şahin ÖZER Şirketler Gurubu 2005 yılından bu yana yalnızca web tabanlı değil, bilişim alanında çözüm ortağı olarak Netmedya ile çalışmakta.

PINAR AYLİN

Sanatçı Pınar AYLİN'in resmi web sitesi ilki 2005 ikincisi 2010 yılında olmak üzere üst üste iki defa Netmedya tarafından hazırlandı.

SAMİ YUSUF

Dünyaca ünlü İngiliz sanatçı Sami YUSUF'un Türkiye resmi web sitesi Netmedya tarafından hazırlandı.

AHMET ŞAFAK

AHMET ŞAFAK

Kendine has müziğiyle geniş hayran kitlelerine sahip olan sanatçı Ahmet Şafak'ın resmi web sitesi Netmedya tarafından hazırlandı.

BEYZA MÜZİK

BEYZA MÜZİK

Hitap ettiği müzik dalının öncü firması olan ve sektöre birçok ismi kazandıran Beyza Müzik kurumsal tanıtımı için Netmedya ile çalıştı.

TVEM

TVEM

Tek-Art Holding bünyesindeki TVEM'in kuruluşundan itibaren 2012 ve 2014 yıllarında kurumsal web sitesi tasarımı Netmedya tarafından hazırlandı.

TEK-ART İNŞAAT

TEK-ART İNŞAAT

Tek-Art Holding bünyesindeki Türkiye'nin en büyük inşaat taahhüt şirketlerinden biri olan TEK-ART İNŞAAT kurumsal tasarımında Netmedya ile çalıştı.

MOPAŞ MARKETLER ZİNCİRİ

MOPAŞ MARKETLER ZİNCİRİ

İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Bursa ve Yalova'da toplamda yüzden fazla mağazasıyla günden güne büyüyen Mopaş, 2009 yılından bu yana tasarım ve haftalık düzenli güncellemelerinde Netmedya ile yola devam ediyor.

İKRAM TURİZM

İKRAM TURİZM

Hac ve umre organizasyonlarında, sektörün lider kuruluşlarından biri olan İkram Turizm, Netmedya'nın hazırladığı Online Umre ve Uçuş Programı Sorgu Ekranları ile 2007 yılından bu yana Netmedya ile çalışıyor.

BELDE GARDEN

BELDE GARDEN

Bahçe teksilinde Türkiye'nin lider üreticilerinden Belde Garden geniş ürün portföyünü sergilediği ve %100 yönetilebilir yapıdaki web sitesinin tasarımında Netmedya ile çalışmayı tercih etti.

MOBAL

MOBAL

Yapı sektörünün en seçkin markalarının, detay çözümlerindeki ilk tercihi olmaya, altmış beş yılı aşkın süredir devam eden Mobal Mobilya, kalitesini sürdürmeye Netmedya ile devam etti.

CHUCHU

CHUCHU

Tasarımcı Mehtap Hiçsönmez'in çizgisini taşıyan ve rengarenk modellere sahip CHUCHU çanta, modellerini sergilemek için Netmedya'nın tasarımını seçti.

NAP ORGANİZASYON

NAP ORGANİZASYON

21 yılır sektörde hizmet veren bir organizasyon yönetimi firması olan N.A.P. EVENT kurumsal tanıtımı için Netmedya ile çalıştı.

SESA ÇANTA

SESA ÇANTA

Her kesime hitap eden çanta çeşitleriyle İstanbul'un sayılı üreticilerinden SESA ÇANTA yeni modellerini tanıtmak için Netmedya'yı seçti.

YAVUZ SEÇKİN

YAVUZ SEÇKİN

Benzersiz taklit yeteneğiyle tüm Türkiye'nin tanıdığı ünlü radyo programcısı Yavuz SEÇKİN'in kişisel web sitesi Netmedya tarafından hazırlandı.

Farklı bir çizgiye sahip olmak için bizi arayın. Şimdi!