Yüksek kalite canlı yayın alt yapısı NETMEDYA'da

Canlı yayınlardaki başarısının kanıtı olarak şu anda günlük ortalama 500.000 internet kullanıcısının webden yüksek kalitede radyo dinleme keyfini yaşadığı onlineyayin.net, NETMEDYA canlı yayın sunucularını kullanmaktadır.

NETMEDYA, internet ortamından yapılan sesli ve görüntülü yayınlar için kurduğu canlı yayın altyapısı ile müşteri portfüyüne her zaman yeni çözümler sunmaktadır.

İnternetten yapılan radyo ve tv yayınları başta olmak üzere, NETMEDYA, yeni projelerinden biri olan sanal konferans sahaları ile firmaların tüm dünyadaki iştirakçilerine aynı anda hızlı, kesintisiz ve kaliteli görüntü ile toplantı imkanı sağlamaktadır.
ayrıntılar»

 

Karaoke.com.tr Test Yayınında !

Yaklaşık 1 yıldır üzerinde çalışılan Türkiye'nin en geniş arşive sahip online karaoke portalı Karaoke.com.tr artık test yayınında. Arka planında güçlü bir yazılım ve server teknolojisine sahip olan Karaoke.com.tr 'de eğlenceden arkadaşlığa kadar birçok etkinlik kullanıcılara ücretsiz sunulmakta. Portalın tasarım, yazılım ve server altyapıları Netmedya tarafından sağlandı...ayrıntılar»

Uzman Turizm

1989 yılından bu yana Hac ve Umre organizasyonları düzenleyen ve 30 dan fazla şubesi bulunan köklü bir kuruluş olan Uzman Turizm, web sitesinin tasarımı ve yazılımı ile ilgili Netmedya'yı seçti...ayrıntılar»

Akademi Belediye

İl ve ilçe belediyelerine yönelik haber ve etkinlikleri kapsayan sıradışı çizgiye sahip bir sektör dergisi olan Akademi Belediye dergisi, güncellenebilir dinamik altyapısı bu portala özel harita uygulaması için Netmedya'yı tercih etti...ayrıntılar»

Ahmet Şafak

Milliyetçi kişiliğiyle geniş bir hayran kitlesi bulunan ünlü sanatçı Ahmet Şafak, hayranlarıyla buluştuğu web sitesinin tasarım ve altyapısı için Netmedya'yı tercih etti...ayrıntılar»

Pınar Aylin web sitesi yenilendi!

Türk Pop Müziğinin temel taşlarından Pınar Aylin, 5 yıldır Netmedya kalitesini tercih ediyor. Sanatçının son albümü “Masal Bu Ya” ile web sitesi de tamamen yeni bir yüze kavuştu...ayrıntılar»


Müşteri Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
 
İkram Turizm

Hac ve Umre organizasyonlarında sektöründe lider kuruluşlardan biri olan İkram Turizm'in, yurtiçi ve yurtdışı organizasyonlarını düzenlediği dinamik web sitesi Netmedya tarafından hazırlandı. 3 yıl sonra da yine Netmedya tarafından yeni bir yüz kazandırıldı...

Radyo Hitmix

Türkçe pop müzik yayını yapan güçlü bir radyo istasyonu olan Radyo Hitmix'in web sitesinin tasarımı ve arka plan yazılımları Netmedya tarafından geliştirildi.

 
Mopaş Marketler Zinciri
Alışverişte avantajın adresi Mopaş Hipermarketleri, kurumsal site tasarımları için Netmedya'yı tercih etti.
Radyo İlac
Arabesk-fantazi müziğin İstanbul'daki en güçlü istasyonlarından 100.8 Radyo İlaç, yeni web sitesinin tasarımı için Netmedya'yı seçti. Web sitesinin tüm tasarım ve altyapısı Netmedya tarafından gerçekleştirildi.
ADRES: Yenişehir Mh. Osmanlı Bulvarı Sümbül Sk. No:8 Atlantis Premium Residence A Blok No:50 Pendik-İstanbul
 
E-POSTA :bilgi@netmedya.org
 
TELEFON: 0216 354 25 12(Pbx)